Obkladové desky ABITIBI, CANFOR, BARKER

Obkladové desky a lišty ABITIBI, CANFOR, BARKER nabízejí širokou škálu použití. Z ošklivého umakartového bytového jádra v panelovém domě lze udělat špičkovou koupelnu i toaletu. Obložení stěn a stropů v chodbách, na schodištích, suterénech, vstupních halách, pokojích - není žádným problémem. Tyto obklady jsou velmi vhodné pro různé rekonstrukce půdních prostor a podkroví, v kancelářích, v nových stavbách, při rekonstrukci kuchyňského nábytku, dveří...

Obklady ABITIBI, CANFOR, BARKER se dodávají v různých povrchových úpravách - dřevo, palubky, cihly, kámen, obkládačky. Pro obklady koupelen se používají vodovzdorné typy panelů, které se lepí celoplošně.

Špičkový design a detailní plastické vypracování omyvatelného a stálobarevného povrchu umožňuje při rozměrech 244 x 122 cm instalaci na omítku, cihly, staré obložení, dřevo i umakart. Jako základ jsou výhradně použity přírodní, zdraví neškodlivé materiály (dřevěné vlákno, lignin). Díky tomu je tvarování pomocí elektrické i ruční pilky velice přesné. Originální kaučuková lepidla umožňují jednoduché lepení a správné usazení panelů.

Obkladové desky ABITIBI, CANFOR, BARKER Obkladové desky ABITIBI, CANFOR, BARKER
Obkladové desky ABITIBI, CANFOR, BARKER