Náš kontakt
+420 315 724 105
+420 777 343 731
zobrazit
Přal bych si dostávat vaše novinky

Nová generace vinylových podlah LIVYN s přírodním vzhledem

01.01.2019
Image 0

Vinylové podlahy LIVYN mají krásný vzhled, skvěle imitují jak dřevo, tak kámen nebo dlažbu. Díky jedinečné nově vyvinuté povrchové úpravě mají vysokou výborné užitné vlastnosti a vysokou odolnost. Snesou téměř vše a hodí se i všude tam, kde lze čekat zvýšenou zátěž nebo vlhkost.

LIVYN - nová generace vinylu s přírodním vzhedem.

Nové luxusní vinylové podlahy LIVYN dokáží díky mimořádně matné povrchové úpravě a dokonale propracovanému designu změnit jakýkoliv dům v pohodlný a stylový domov pro praktický život.

Jsou měkké na dotyk, příjemné při chůzi a rovněž stoprocentně voděodolné.

Díky nově vyvinuté jedinečné ochraně Quick-Step využívající technologií Stain Guard a Scratch Guard Vám podlahy LIVYN přinesou doživotní potěšení, protože za dvacet let budou vypadat stejně dobře jako v den instalace.

Dokonale se hodí do jakékoliv místnosti v domě, od ložnice přes obývací pokoj po kuchyň. Jsou velmi vhodné pro rodiny s dětmi a domácími mazlíčky, snesou téměř vše a hodí se i všude tam, kde lze čekat zvýšenou zátěž nebo vlhkost - do kuchyní, koupelen, chodeb i pro náročné vybavení komerčních prostor.

Jsou téměř ideální pro pokládku v kuchyni, protože výborně odolávají běžnému kuchyňskému provozu - pádu nože, hrnce nebo porcelánové mísy. Neohrozí je ani kamínky z bot nebo dámské podpatky.

Vinylové podlahy LIVYN mají krásný vzhled, skvěle iminují jak dřevo, tak kámen nebo dlažbu. Dekory jsou zpracované tak dokonale, že jsou od originálních povrchů téměř k nerozeznání. Jejich cena je však nižší a díky speciální povrchové úpravě jsou mnohem odolnější.

Ze široké nabídky si každý může vybrat podlahu vyhovující jeho stylu a vytvořit vlastní vysnění interiér s moderním, venkovským nebo klasickým vzhledem.

Čím je vinyl výjimečný?

  • Dobře propouští teplo a vhodný pro podlahové topení
  • Tlumí kročejový hluk, podlaha je při chůzi podstatně tišší, než plovoucí podlaha či dlažba (především u celoplošně lepené verze)
  • Je extrémně odolný a vhodný pro všechny místnosti v domě

Vinylové podlahy LIVYN jsou k dispozici ve dvou desingových řadách:

Ballance - vzhled standardních prken se třyřmi drážkami (rozměr lamely 187 x 1251 mm)

Ambient - obdélníkové dlaždice se čtyřmi drážkami (rozměr 320x1300 mm)

Obě řady jsou v nabídce jak v provedení pro bydlení (třída zátěže 32), tak i pro komerční prostory (třída zátěže 33).

Image 0 Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6 Image 7 Image 8 Image 9 Image 10