Náš kontakt
+420 315 724 105
+420 777 343 731
zobrazit
Přal bych si dostávat vaše novinky

Nové extrémně stabilní a odolné vinylové podlahy Diamond Floor Forever již v naší nabídce

20.12.2019
Image 0

Nová generace vinylových podlah vyniká  svými jedinečnými vlastnostmi.

Jedna z vrstev podlahy je vyrobena z kamene a při výrobě se nepoužívají změkčovadla. Kombinace těchto dvou výrobních postupů zajišťuje, že je výsledný materiál tužší a tvrdší a díky tomu extrémně stabilní vůči teplotním změnám. Tyto podlahy lze položit do veškerých prostor, kde hrozí pronikání vlhkosti nebo únik vody - např. chalupy, chaty, zimní zahrady nebo byty, kde není zajištěna stejnoměrná teplota a vlhkost. Některé kolekce řady Diamond Floor Forever jsou vybaveny intergrovanou podložkou s paměťovou pěnou nebo korkem, a proto můžete tyto podlahy pokládat přímo na nerovný podklad, jako jsou parkety nebo dlažba. Podlahy jsou pak extrémně tiché a příjemně pochozí.

Tyto podlahy snesou bláto, déšť i sníh, protože jsou 100% voděodolné. Můžete je tedy pokládat i do koupelen. Jsou také vybavené speciální antibakteriální ochrannou povrchovou úpravou SE+, která nedovolí bakteriím přežít. Zároveň jsou odolné proti otlačeninám a škrábancům od domácích mazlíčků.

 Ideální pro ty, kteří chtějí mít 100% jistotu, že podlaha vydrží extrémní zátěž, ať už u nás doma nebo v bytě na pronájem, v restauraci nebo hotelu.

Nejvíce oceníte, že jsou ekologické, bez obsahu ftalátů a 100% recyklovatelné, a to vám zajistí zdravější život.

Můžete vybírat z široké škály barevných dekorů ve čtyřech kolekcích pro domácí i komerční využití.

 Katalog Diamond Floor Forever ke stažení zde.

 Přijďte se podívat do naší prodejny a vzorkovny  v Kralupech nad Vltavou, kde máme tyto nové podlahy "příští generace"  pro vás připraveny.

Image 0 Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6 Image 7