Náš kontakt
+420 315 724 105
+420 777 343 731
zobrazit
Přal bych si dostávat vaše novinky

Rolovací sítě do dveří

Rolovací dveřní sítě proti hmyzu značky FANTOM jsou léty považovány za špičku ve svém oboru a jsou pro český trh vyráběny více než 14 let. Vhodné jak pro jednokřídlé tak pro dvoukřídlé dveře. Lze je montovat na vnější nebo vnitřní stranu dveří, jako levé nebo pravé. Vysoká kvalita a dlouhá životnost se snoubí s velmi výhodnou cenou - co více si přát?

Naše rolovací sítě proti hmyzu do dveří jsou skutečným FANTOMEM - jsou téměř neviditelné! 


Všechny sítě vyrábíme podle individuálních rozměrů klienta. Minimální velikost profilů, praktičnost, snadná údržba a ochrana sítě v době mimo užívání, možnost instalovat tento typ sítě i na malé ostění (kazetu na 25 mm, vodící lištu na 10 mm) – to jsou parametry, které při volbě zákazníků vítězí. Profily jsou vyrobeny z kvalitního taženého hliníku s povrchovou úpravou vypalovací barvou, síťový materiál je skelné vlákno s vinylovým povrchem a ochranou proti UV záření. www.sitprotihmyzu.cz).

Přednosti a výhody dveřních sítí

Pevný síťový materiál a kvalitní hliníkový rám jsou jistotou dlouhodobého a bezproblémového provozu i při častém používání

Lze je použít pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře, levé či pravé a to jak na vnitřní, tak i na vnější stranu

Fantom rolovací sítě do dveří jsou vyráběny na zakázku, vyrobíme na míru dle Vašich požadavků. Vybrat můžete i z různých barev - kromě standardní bílé a hnědé barvy lze zakázkově objednat další odstíny ve stupnici RAL

Maximální rozměry dveřních FANTOM sítí (1 křídlo): šířka: 150 cm / výška: 242 cm

FANTOM dveřní sítě jsou kvalitním, téměř neviditelným řešením pro všechny dveře - využijte jejich výhod i Vy!

Naše společnost každoročně realizuje desítky zakázek pro malé i velké firmy, ale i byty či rodinné domy. Chcete vytvořit nezávaznou kalkulaci i Vy? Obraťte se na nás!

Nezávazná poptávka


dverni-sit1     dvere2