Náš kontakt
+420 315 724 105
+420 777 343 731
zobrazit
Přal bych si dostávat vaše novinky

Dřevoplastové (kompozitní) terasy Fiberon

dřevoplastové terasy

WPC terasy (Wood-Plastic Composite) jsou kombinací tradičního dřeva a odolného plastu. Díky nim můžete mít na své terase masivní podlahu vykazující dlouhou životnost a maximální stabilitu.

Americká firma Fiberon je světový lídr a výrobce s dlouhou tradicí a zkušenostmi ve vývoji nových technologií ze segmentu kompozitů, jeho dřevoplastové terasy patří mezi nejkvalitnější na světě.
Jsou prověřeny všemi klimatickými pásmy od horké Jižní Afriky, Austrálie až po chladné severské oblasti. Nabízí vysokou stabilitu s velmi nízkou hodnotou rozpínání, široké spektrum povrchů a barevných možností s velmi malou tendencí blednutí.

Plný profil WPC prken zamezuje zadržování vody a vlhkosti uvnitř desky a umožňuje pohodlné řezání bez nepořádku kolem. Dřevoplastové terasy Fiberon se lehce udržují, - opláchnete je vodou a jsou čisté - nemusíte se bát, že by podlaha nabobtnala nebo se zkroutila, jako je tomu u běžného dřeva.

Vyvážený poměr přírodních a moderních materiálů dělá z WPC teras unikát na trhu.


Řada Terranova

vynikající stabilita

bezúdržbovost a odolnost


Řada Terranova je základním produktem v nabídce kompozitních teras a je určena pouze pro obytný sektor.
Je vyrobena ve stejném poměru kompozitů 50-50% a tak je zajištěna vynikající stabilita, bezúdržbovost i odolnost proti zešednutí.


Řada Professional

krása dřevěné struktury povrchu

protiskluzový povrch

žádné olejování a šednutí.


Řada Professional nabízí přetrvávající krásu bez nutnosti olejování nebo nátěru. Nádherný vzhled povrchu s kartáčovaným povrchem a protiskluzovou strukturou vzhledu dřeva a zvýšenou odolností povrchu proti poškrábání.

Povrch teras Fiberon Professional s povrchem Micro-Dome ™ je zdoben jemným drážkováním pro odvod vody. Jemné drážky jsou zaoblené a tak nejsou náchylné lámání či rychlému opotřebení.

Micro-Dome ™ je technologie vytvářející protiskluzový efekt terasových prken a zajišťují nádherný vzhled po mnoho let.


Řada Horizon

s inovativní technologií povrchu Perma Tech s omezenou zárukou 20 let


Fiberon Horizon terasy s patentovaným povrchem PermaTech jsou převrat v kompozitních terasách. Tato technologie poskytuje nejvyšší odolnost povrchu proti skvrnám, vyblednutí a plísním.

Patentovaná technologie PermaTech odolává škrábancům, skvrnám, štěpení a šednutí. Ultra odolné složení odolává plísním, dřevokaznému hmyzu, nepříznivým povětrnostním podmínkám více než jakýkoliv jiný kompozitní obklad na světě.

Fotogalerie

Nezávazná poptávka