Náš kontakt
+420 315 724 105
+420 777 343 731
zobrazit
Přal bych si dostávat vaše novinky

Garnýže, kolejničky

Vhodně zvolená dekorativní okenní technika dodá Vašemu interiéru osobitý vzhled.

Typický příkladem okenní techniky jsou hliníkové kolejničky, záclonové a závěsové vodiče a garnýže různých typů.

Záclonové a závěsové vodiče, hliníkové kolejničky

Každý prostor vyžaduje jiné řešení. Tam, kde není vhodné použít garnýže, pro Vás máme připravenu širokou nabídku především hliníkových vodičů, které lze, při vhodném použití řasící pásky, zcela skrýt textilií. Vynikají hlavně kvalitní povrchovou úpravou a variabilností použití.

Dělení podle způsobu montáže:

stropní

stěnové

pro zapuštění do stropu nebo zavěšení do stropních rastrů (kazet).


Garnýže

Klasické jednoduché garnýže jsou vyrobeny z různých materiálů - dřeva, kovu nebo plastu. Pokud dáváte přednost složitějším vzorům, můžete volit z naší nabídky garnýží různých dekorů dřeva s tvarově propracovanějšími krycími čely.

Typy garnýží

kazetové

kazetové se spouštěcími kolejničkami

tyčové - dřevěné, plastové, kovové


garnýže 1

Garnýže se spouštěcími kolejničkami

jsou technická vymoženost, která Vám nezávisle na výšce stropu umožní výměnu záclon nebo závěsů jednoduchým, pohodlným a především bezpečným způsobem.

Systém je tvořen klasickým garnýžovým čelem dle výběru a provázkovým systémem s hliníkovou kolejničkou. Dále je na stěně uchycena brzda, kterou procházejí šňůry pro pohyb kolejničky se záclonou nebo závěsem.

Jednoduchým pohybem lze snadno a rychle kolejničky spustit nebo vytáhnout do požadované výšky, aniž bychom byli nuceni používat schůdky nebo jiné pomůcky.

Záclony nebo závěsy se následně vysunou z kolejničky a i s háčky vyperou, tím pro Vás odpadá další zdlouhavé upínání a řasení.

Garnýže se spouštěcími kolejničkami e dodáváme a montujeme v jedno a dvou kolejničkovém provedení. Uvnitř kolejniček jezdí na kolečkách háčky nebo žabky. Montáž je možná do stropu, ale i na zeď.

Výměna záclon či závěsů je s tímto komfortním systémem pohodlná a jednoduchá nejen pro méně pohyblivé lidi a starší generaci.

Systém garnýží se spouštěcí kolejničkou umožní i snadnější údržbu všech místností s vyššími stropy.

Garnýž se spouštěcími kolejničkami je velice vhodná do každé domácnosti, kanceláří, hotelů, restaurací, výstavních síní, prezentačních prostor a všech interiérů vybavených záclonami a závěsy.

Fotogalerie

Nezávazná poptávka