Náš kontakt
+420 315 724 105
+420 777 343 731
zobrazit
Přal bych si dostávat vaše novinky

Plastová obložka rámu MODULO

modulo
pro typ lamelových shrnovacích dveří ELVÍRA - DESIGN

Slouží pro dokonalé sladění interiéru a dveří - k překrytí starých zárubní při montáži nebo holého zdiva v novostavbách. Umožňuje sladit shrnovací dveře se zárubněmi do jednotného designu.

Můžete si ji objednat ve všech dekorech dveří ELVÍRA  a lze jí překrýt zárubně šířky až 110 cm, tloušťky až 23 cm a výšky do 220 cm. Je možné ji zakoupit i samostatně.

ROZMĚRY

Obložka zárubně Modulo je dodávána v univerzálním rozměru š 110 x v 220 cm. V případě požadavku na větší rozměry jsme schopni řešit individuálně i tento problém, je možné vyrobit profily do délky 3 m.

Díky skladbě několika profilů - krajového profilu B, středového profilu A a rozšiřujícího profilu C – vznikl systém, který umožňuje variabilní obložení zárubní bez závislosti na rozměrech daného objektu. Tento výrobek může být používán společně s plastovými shrnovacími dveřmi nebo také samostatně jako ideální řešení známého problému.

Základní rozměr obložky se hodí pro stavební otvor do šířky 110 cm a tloušťce zdi 9 až 11 cm. V případě, že tloušťka zdi je větší, lze obložku MODULO doplnit rozšiřujícími profily (každý profil přidá 3 cm) a překrýt tak zeď tloušťky až 23 cm.

Obložku MODULO lze použít pro stavební otvor výšky až 220 cm a zabere z každé strany stavebního otvoru 1,4 cm.

Obložková zárubeň
(standardní balení)

šířka max 110 cm
výška max 220 cm
délka 9-24 cm


Hloubka zárubně je velmi odlišná dle stáří stavby nebo regionu, ve kterém je stavba umístěna.
Základní balení obložky Modulo v univerzálním rozměru 110 x 220 cm je vhodné pro hloubky od 9 do 11 cm.
Díky rozšiřujícímu kompletu můžeme postupným přidáváním hloubku libovolně zvětšovat až do 23 cm.

DEKORY plastové obložky rámu MODULO

Nezávazná poptávka