Náš kontakt
+420 315 724 105
+420 777 343 731
zobrazit
Přal bych si dostávat vaše novinky

Okenní folie

Okenní fólie doprovodné foto
Jednou z hlavních specializací naší firmy jsou instalace okenních fólií, které provádíme již od roku 1993. Jsme držiteli certifikačního osvědčení SDI.

Okenní fólie byly vyvinuty v USA na objednávku kosmického programu NASA a v sedmdesátých letech byly uvolněny i pro civilní sektor.

Největší výhodou fólií na skla je možnost instalovat je na již stávající okenní plochy. Instalace není složitá, fólie se lepí na sklo mokrou cestou. Instalaci však musí provádět dobře vybavení, proškolení a zkušení pracovníci. Fólie jsou dodávány v šíři 1,524 m (bezpečnostní fólii je možno dodat i v šíři 1,82 m) a lze je snadno napojovat.

Okenní fólie nabízejí širokou škálu možností v moderním stavebnictví, s jejich pomocí lze snadno zvládnout dříve neřešitelné problémy v oblasti skleněných výplní stavebních otvorů a prosklených stěn či budov.

Výrazně snižují riziko úrazu rozbitým sklem, zamezují přehřívání interiérů v létě a omezují tepelné ztráty okny v zimě. Dále snižují náklady na klimatizaci, jsou účinnou ochranou před zloději, zajišťují soukromí a mohou dodat objektům barevně nebo zrcadlově volitelný estetický vzhled.

Všechny typy fólií zadrží 96-99% škodlivého UV záření a splňují zdravotní nezávadnost pro použití do interiérů.

Dále je možné všechny typy okenních fólií kombinovat (např. bezpečnostní a izolační).

Mytí a údržba se provádí běžným způsobem. Při mytí oken opatřených fólií je nepřípustné používat detergenty s obsahem čpavku, ředidla, rozpouštědla a ostré nebo škrábavé předměty.

Kategorie produktů

Bezpečnostní fólie

Image 0 -

zpomalují postup vloupání

proti účinkům výbuchů

Více zde >>
 

Ochranné fólie

Image 0 -

pro prosklená schodiště

pro výtahové šachty

Více zde >>
 

Protisluneční fólie

Image 0 -

snižují průchod světla

šetří energetické náklady

Více zde >>

Tepelně izolační fólie

Image 0 -

snížení tepelných ztrát

snižují nebezpečí úrazu

Více zde >>
 

Speciální fólie

Image 0 -

zabraňují průchodu světla

utlumují záření

Více zde >>
   

Záruka na fólie:

interiérové - 5 let

exteriérové - 3 roky

exteriérové - nakloněné plochy - bez zárukyFólie na okna lze instalovat na plexiskla, makrolon, lexan apod., avšak bez záruky.

Další výhody nákupu u nás

Naše firma dodává okenní fólie včetně montáže, prioritou je individuální přístup ke každé zakázce a kvalita poskytovaných služeb.

Nejvíce zakázek realizujeme v rámci Středočeského kraje, působíme však v celé České republice, vzdálenost pro nás není problém. Objednávku je možné zrealizovat i bez naší instalace.

V případě zájmu o okenní fólie, nebo v případě jakýkoli Vašich dotazů, se na nás obracejte osobně, telefonicky, nebo emailem. Pokud si přejete konzultaci na místě, navštívíme vás.

Bezplatné vypracování cenové nabídky na instalaci okenních fólií pro vaše konkrétní prosklené plochy je pro nás samozřejmostí.

Nezávazná poptávka