Náš kontakt
+420 315 724 105
+420 777 343 731
zobrazit
Přal bych si dostávat vaše novinky

Plissé sítě

plissé sítě

Plisované sítě představují revoluci v boji proti létajícímu hmyzu - mají možnost vyřešit vzájemným spojením jednotlivých segmentů i široké fasádní otvory.

Plisovaná síťovina současně ve svých záhybech zachytává nečistoty vnějšího prostředí – alergeny, prach a pyl – a pomáhá tak zlepšovat životní prostředí alergikům. Síťovinu z UV stabilního materiálu je v šedé nebo černé barvě, kevlarová vlákna zabezpečují vysokou pevnost. Profily sítě jsou vyrobeny z tvarově stálého extrudovaného hliníku a ošetřené práškovou barvou s výpalem.

Přednosti a výhody

řešení pro bezprahové přechody

možnost zvolit při spojení segmentů různé způsoby pohybu sítě

spojením segmentů lze vyrobit síť až na šířku 5,6 m

možnost instalace do ostění nebo na rám dveří

pohodlná a rychlá demontáž

bezpečné, jednoduché a lehké ovládání i pro děti


Barevnost rámů

Kromě základních barevných odstínů je možnost profily přizpůsobit do dalších odstínů dle stupnice RAL nebo potáhnut vysoce kvalitní fólií pro vnější použití – Renolitem. Síť se ovládá tahem za profil, je možné doobjednat i ovládací madlo.

Plissé 17 – NOVINKA

Minimalistické provedení rámu, umožňuje řešit zábranu proti hmyzu v místech mezi dveřmi a namontovanou venkovní žaluzií nebo roletou - tedy tam, kde není možné použít jakýkoli jiný typ sítě se širšími profily.

Tato dveřní síť je určená především pro montáž do ostění dveřních výklenků před terasové nebo vchodové dveře rodinných domů. Pro síť Plissé 17 je k dispozici pouze síťovina v černé barvě. (maximální rozměr 1 segmentu plissé sítě je 200x260 cm).

Fotogalerie

Nezávazná poptávka