Náš kontakt
+420 315 724 105
+420 777 343 731
zobrazit
Přal bych si dostávat vaše novinky

Dřevěné plovoucí podlahy

plovoucí podlahy

- hvězda na podlahovém nebi

Řekne-li se kvalitní podlaha, téměř každého v první chvíli napadne podlaha ze dřeva.

Dřevo, jako téměř čistě přírodní materiál, nabývá na hodnotě a jeho pořízení v jakékoli formě je vždy dobrou investicí. Díky mnoha nedostižným vlastnostem je to ideální materiál, kterému se výrobci podlah z jiných materiálů snaží často přiblížit.

Ušlechtilý vzhled, pružnost, pocit tepla nebo dlouhá životnost - to jsou přednosti, díky kterým si všichni zákazníci podlahu ze dřeva zamilují.

Dřevěné plovoucí podlahy sice bývají považovány za dražší podlahovinu, dnes však jsou již cenově dostupné.

Současný trend, který upřednostňuje rychlost pokládky a další výhody plovoucích podlah, staví plovoucí podlahy ze dřeva na první místo mezi podlahové materiály.

Dřevěné plovoucí podlahy – výhody

Krásný nenapodobitelný design – každá parketa je originál

Příjemný pocit při chůzi - pružnost a pocit tepla

Dobrá tepelná a zvuková izolace

Rychlá pokládka

Dlouhá životnost - kvalitní dřevěné parkety vydrží i stovky let

Renovovatelnost dřevěných podlah - lze je brousit a lakovat


Dřevěné plovoucí podlahy - ideální materiál pro Vaše pěkné bydlení

Plovoucí podlahy z jiných materiálů možná disponují několika praktickými výhodami, které ocení zejména časově vytížení majitelé bytů, nic však nenahradí jedinečnost přírodního materiálu a pozitivní energii, kterou dřevěná plovoucí podlaha dokáže předávat svým uživatelům.

Nežádoucí vlastnosti dřeva jsou u dřevěných plovoucích podlah eliminovány výrobou vícevrstvých dřevěných parket.

Spodní nosné vrstvy podlahy z různých materiálů na bázi dřeva zajistí dřevěné plovoucí podlaze tvarovou stabilitu a soudržnost parket, zatímco horní nášlapná vrstva z masívu ušlechtilého dřeva zachová všechny žádoucí vlastnosti dřevěné podlahy.

Nákup dřevěné plovoucí podlahy

Na trhu lze dnes koupit dřevěné plovoucí podlahy, u kterých je jedinou předností nízká cena.

Dřevo jako přírodní materiál má svou hodnotu vyjádřenou celosvětově danou tržní cenou. U dřevěných plovoucích podlah je cenu snadné stlačit dolů ztenčením nášlapné vrstvy nebo výrobou dřevěných podlah z odpadu či nekvalitních zbytků. Podlaha z takového materiálu je pro laika k nerozeznání od podlah kvalitních, její použitelnost, vlastnosti a životnost jsou však jinde, než od dřevěné podlahy očekáváme.

Proto Vám doporučujeme při výběru dřevěné plovoucí podlahy upřednostnit kvalitu!

Nesnažte se na materiálu podlahy za každou cenu ušetřit. S velkou pravděpodobnosti by pro Vás nákup podezřele levné dřevěné plovoucí podlahy znamenal další výdaje na opravy nebo výměnu.

Naše služby jsou tu pro Vás – rádi Vám při výběru vhodného materiálu poradíme a zajistíme odborné služby –     s pokládkou dřevěných plovoucích podlah máme dlouholeté zkušenosti.

Fotogalerie

Nezávazná poptávka