Náš kontakt
+420 315 724 105
+420 777 343 731
zobrazit
Přal bych si dostávat vaše novinky

Laminátové podlahy

Plov.podlahy laminátové úvod

Jsou skvělým důkazem, jak moderní technologie dokáže zkombinovat nejlepší vlastnosti přírodních a umělých materiálů do celku, který vyniká nejen výbornými užitnými vlastnosti, ale je navíc k nerozeznání od svých přírodních předchůdců.

Pozor při výběru

Ne každá laminátová podlaha vyniká kvalitou a očekávanými užitnými vlastnostmi - laminát vyrábí mnoho kvalitních i nekvalitních firem. Naše dlouholetá praxe potvrzuje dobře známou zkušenost, kdy výhodný nákup podlahy za „akční cenu“ v levném supermarketu velmi často znamená v konečném důsledku dvojí až trojí investici do jedné podlahy za dobu životnosti podlahy kvalitní.

Životnost laciných materiálů, kde se šetří ve všech jejich vrstvách, nemůže dosáhnout kvality a životnosti poctivě vyrobených značkových výrobků.

Poloviční pořizovací cena laminátové podlahy pak obvykle předznamenává starosti s nečekaně brzy zničenou nášlapnou vrstvou, promáčkliny, praskliny, zvlněný povrch a rozklížené spáry. Představa, že si za 5 let budete chtít místy poškozenou podlahu obnovit a zakoupíte si náhradní parkety, je zcela mylná, stejnou podlahu již neseženete. Jakákoli oprava podlahy tedy bude znamenat její kompletní demontáž a výměnu (pravděpodobně za další aktuálně nabízený akční model).

Není podlaha jako podlaha

Vzhledem k velkému rozdílu užitných vlastností u jednotlivých druhů laminátových podlah je třeba pečlivému výběru laminátové podlahy věnovat velkou pozornost.

Materiály se liší nejen barvou, kresbou a cenou, ale především tloušťkou nášlapné vrstvy, odolností proti škodlivým vlivům a opotřebení. Ne každá laminátová podlaha je vhodná pro každou místnost a chybný výběr laminátové podlahy může vést k jejímu nadměrnému opotřebení a znehodnocení investice.

Velmi doporučujeme využít našich zkušeností a Váš záměr před výběrem materiálu laminátové podlahy zkonzultovat s naším odborníkem.

S výběrem Vaší laminátové podlahy Vám pomůžeme ochotně, rádi a především zdarma. Máte-li podlahu vybránu, rádi splníme Vaše představy o jejím rychlém a kvalitním položení.

8 dobrých důvodů pro laminátové podlahy

Nižší cena (oproti čistě přírodním materiálům)

Velký výběr vzorů a odstínů

Barevná a vzorová stálost (bez ohledu na vyrobenou šarši)

Vysoká tvrdost l- nemusíme si dělat starosti s podřením podlahy nábytkem a chozením

Otěruvzdornost laminátové podlahy - nášlapná vrstva ani lak se nesešlapává a nemusí se obnovovat

Není třeba žádná povrchová úprava - podlaha je připravena k použití ihned po pokládce

Jsou ideální pro podlahové vytápění díky velké tepelné propustnosti

Dlouhá životnost - 10 až 30 let podle kvality a typu podlahy


Fotogalerie

Nezávazná poptávka
<