Náš kontakt
+420 315 724 105
+420 777 343 731
zobrazit
Přal bych si dostávat vaše novinky

Vinylové podlahy ( PVC podlahy) 

pvc

Léty prověřená podlahovina, která Vás příjemně překvapí…

Nekonečné množství dekorů imitujících kresbu dřeva s jeho vlákny a suky, kamennou dlažbu či korek, ale také desítky vzorů, které prezentují podlahy z PVC v celé škále barev tak, jak to jiné podlahy neumí.

Podlahy z PVC jsou velmi praktické pro běžné i zátěžové užívání v každé domácnosti, příjemné při chůzi a vynikají výbornými tepelně-izolačními a zvukově-izolačními vlastnostmi.

Získejte kvalitní podlahu za zlomek nákladů, jež byste vynaložili za podlahu z čistě přírodního materiálu. Za ušetřené peníze můžete pořídit podlahové vytápění, pro které jsou vinylové podlahy maximálně vhodné.

Navíc získáte kvalitní materiál, který se velmi snadno udržuje a zachovává si své skvělé vlastnosti po dlouhá léta.

Co jsou vinylové podlahy a proč jim dát přednost

Vinylové podlahy jsou podlahovinou vyvinutou z PVC (poly-vinyl-chlorid), přičemž pro jednotlivé vrstvy podlahoviny jsou použité PVC různých vlastností, podobně jako je tomu například u dřevěných 3-vrstvých podlah. Díky tomu splňují vinylové podlahy i protichůdné vlastnosti, jako je měkký došlap, odolnost proti nárazu, pružnost, houževnatost a tvrdost.

Výhody vinylové podlahy:

velké množství barev a vzorů

snadná údržba

snese vysoký stupeň zátěže

protiskluzový povrch

vhodná pro alergiky

dobré tepelně-izolační vlastnosti

odolnost proti nárazu

dlouhá životnost


Prostory vhodné pro instalaci vinylové podlahy:

Banky, nemocnice, jídelny, školy, sportovní haly, tělocvičny, domácnosti (předsíně, kuchyně, toalety, koupelny.. )

Pokládka vinylové podlahy

Pokládání vinylové podlahy je velmi rychlé - dílce podlahy se kladou těsně vedle sebe, nevzniká mezi nimi žádná spára. Předpokladem dobře vypadající vinylové podlahy je zcela rovný a suchý podklad, na který se pásy podlahy lepí speciálním lepidlem. Po zaschnutí lepidla (obvykle 2-3 hodiny) je možné podlahu začít ihned používat.

Rádi Vám poradíme s výběrem a zajistíme odbornou pokládku, v naší nabídce najdete dodavatele významných značek tohoto sortimentu – např. Quick Step, Floor Forever, Euro Floor Forever.

Fotogalerie


Realizace podlah

Nezávazná poptávka