Náš kontakt
+420 315 724 105
+420 777 343 731
zobrazit
Přal bych si dostávat vaše novinky

Rolovací sítě do oken

Rolovací sítě FANTOM jsou léta považovány za špičku ve svém oboru a jsou pro český trh vyráběny více než 14 let. Jejich výhodou je dlouhá životnost, spolehlivá funkčnost, vysoká kvalita a výhodná cena.

Naše rolovací sítě proti hmyzu do oken jsou opravdovým FANTOMEM - ani nepostřehnete, že je máte!


Když chceme instalovat ochranné sítě do oken proti hmyzu, jedním z hlavních požadavků je i estetická stránka sítě. Chceme, aby síť byla vhodným doplňkem a viditelně nenarušila interiér bytu. FANTOM okenní sítě mají kromě nesporné kvality i tu výhodu, že jsou téměř neviditelné a je možné je instalovat jak do plastových, tak do dřevěných oken či oken střešních. Fantom rolovací sítě do oken i dveří vyrábíme na míru. (více informací najdete na www.sitprotihmyzu.cz).

Přednosti a výhody okenních sítí proti hmyzu:

Zamezí přístupu nepříjemnému hmyzu, komárům či mouchám do Vašeho bytu. Zabezpečí Vám i Vašim dětem klidný odpočinek a spánek v teplých měsících bez obtěžování.

Fantom sítě proti hmyzu jsou velmi oblíbené pro svou funkčnost a elegantní vzhled i v ostatních obytných prostorech (např. v podkroví na střešních oknech).

Nespornou výhodou elegantního designu FANTOM rolovacích sítí je možnost přizpůsobit barevnost sítí interiéru nebo exteriéru obytných prostor a vybrat si kromě barev základních - bílé (RAL 9010) a hnědé (RAL8019), z široké škály barevných odstínů stupnice RAL.Máte zájem o Fantom rolovací sítě do oken? Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a pomůžeme. V celé České republice máme síť smluvních partnerů, vzdálenost pro nás není problém. 

FANTOM okenní sítě jsou kvalitní, téměř neviditelným řešením pro všechna okna - a to jak klasická plastová či dřevěná okna , tak i okna střešní.

Naše společnost každoročně realizuje desítky zakázek pro malé i velké firmy, ale i byty či rodinné domy. Chcete vytvořit nezávaznou kalkulaci i Vy? Obraťte se na nás!

Nezávazná poptávka 

okenni-sit1     okenni-sit2