Náš kontakt
+420 315 724 105
+420 777 343 731
zobrazit
Přal bych si dostávat vaše novinky

Nahlášení servisu a reklamace

V případě požadavku na servis (záruční i nezáruční) vyplňte, prosím, níže uvedené formuláře. Uveďte na sebe kompletní kontaktní údaje. Také nám uveďte podrobný a co nejpřesnější popis závady a číslo faktury za zboží. Bez těchto údajů není možné zakázku identifikovat.

Každá objednávka servisu musí být písemná. Telefonické objednávky nepřijímáme.

Doba pro vyřízení záručního servisu je 30 dní. Pro domluvení konkrétního data budete předem kontaktováni. U nezáručních servisů vybíráme peníze ihned po jeho skončení v hotovosti.

Sazby za servisní práce:

450,- Kč bez DPH / hod. práce/1 montér (zakázky firmy Zdeněk Charvát)
550,- Kč bez DPH / hod. práce/1 montér (zakázky od jiných dodavatelů)
3.000,- Kč bez DPH - jednorázový příplatek za výjezd do 24 hodin

Dopravné 16,- Kč /km x 2 cesty (minimální poplatek za dopravu 144,- Kč bez DPH).
 

Těmito částkami účtujeme každou započatou hodinu práce. U marného výjezdu včetně marného výjezdu reklamačního technika (neuznaná reklamace) rovněž účtujeme výše uvedené sazby. Ceny nezahrnují případné náhradní díly či komponenty. Uvedené ceny jsou bez DPH.


UPOZORNĚNÍ!!

Při prodloužených zárukách garantujeme dodání dílu (materiálu) či jeho opravu ZDARMA. Jeho případná demontáž a instalace není předmětem prodloužených záruk, tato služba je placená – viz Sazby za servisní práce.
Na prodlouženou záruku, která je poskytována nad rámec základní záruční lhůty, se nevztahuje 30-ti denní lhůta pro vyřízení reklamace.

Nahlásit záruční servis
Nahlásit servis