Náš kontakt
+420 315 724 105
+420 777 343 731
zobrazit
Přal bych si dostávat vaše novinky

Stříšky, přístřešky

Stříšky a přístřeškyní  

Ochrana před nepříznivým počasím i reprezentativní vzhled k Vašim domovním dveřím.  

Vchod patří mezi nejdůležitější část každého domu a je jeho vizitkou. Zastřešení vchodu je elegantní, praktickou a stále populárnější součástí domů, chrání Vás i Vaše hosty před deštěm a sněhem a zároveň prodlouží životnost Vašich dveří.

Stříšky nad vchodové dveře jsou ideálním řešením nejen u bytových domů, rodinných domů, ale také u veřejných budov. Lze je jednoduše přizpůsobit velikosti vchodového prostoru, vzhledu a architektonickému stylu domu.

Vchodové stříšky se vyznačují vysokou kvalitou zpracování. Profily stříšek jsou vyrobeny buď z velmi kvalitního a stabilního hliníku se speciální povrchovou úpravou nebo z ušlechtilé oceli. Stříšky nad dveře jsou proto maximálně chráněné proti korozi a povětrnostním podmínkám. Výplně stříšek tvoří buď 4mm akrylové sklo, polykarbonát (tzv. makrolon) nebo u masivních typů plastové desky.

Většina stříšek se vyrábí ve dvou standardních šířích: 160x90cm nebo 200x90cm. Hloubka je jednotná pro všechny typy přístřešků, a to 90cm.

Některé typy stříšek nabízíme již zabudovaným osvětlením, vybrané typy stříšek je možné vyrobit na míru podle individuálních potřeb zákazníka. Stříšku je vhodné doplnit bočnicemi, v nabídce máme několik typů různých tvarů i materiálů.

Nabízené barvy:

bílá

hnědá

ocelová (dle typu stříšky)


Prodloužená záruka

Na námi dodávané a montované stříšky a bočnice poskytujeme prodlouženou záruku 5 let.

Zastřešení vchodu se stane dokonalou součástí domu, vylepší jeho vzhled a přispěje k Vašemu většímu pohodlí.

Fotogalerie