Náš kontakt
+420 315 724 105
+420 777 343 731
zobrazit
Přal bych si dostávat vaše novinky

Tepelně izolační fólie

Ochranné fólie

TEPELNĚ  - IZOLAČNÍ FÓLIE nové GENERACE, fólie POWER/NSN

Tepelně - izolační fólie jsou vynikající investicí do budoucnosti. Extrémně pevný polyesterový film z jedné strany vakuově pokovený 5 vrstvami vzácných kovů (technologie sputter), z druhé strany opatřen vysoce přilnavým lepidlem pro přilepení na skleněnou tabuli.

V létě „chladí“, v zimě „topí“.Díky svým vlastnostem šetří vaše peníze. Bez jakýchkoli omezení provozu a dodatečných velmi nákladných prací (např. přesklení na trojité zasklení) tím zvýší vaši úsporu.

Výhody tepelně - izolačních fólií

Certifikované fólie v ČR pro snížení tepelných ztrát.

Snižují součinitel prostupu tepla. Prakticky nahradí 3. sklo.

Nevyžaduje výměnu prosklených systémů.

Prakticky nemění přirozené osvětlení interiéru - přímé světlo příjemně rozptylují.

Zadrží 99% škodlivého UV záření.

Snižují nebezpečí úrazu při rozbití prosklené plochy.

Záruka 5 let.


Instalace tepelně - izolačních fólií se výrazně neprojeví na vzhledu objektu a dodají oknům příjemný zlato-stříbrný nádech. Dále také snižují tepelné zatížení objektů a působí tak jako pasivní klimatizace. Jsou opatřeny tvrzeným povrchem odolným proti větru a jejich údržba je velmi snadná, provádí se běžným způsobem. Zdravotní nezávaznost tepelně - izolačních fólií osvědčil Státní zdravotní ústav.

Příklady využití tepelně - izolační fólie

Všude tam, kde chceme zlepšit tepelnou izolaci stávajících oken a zároveň potřebujeme zajistit účinky pasivní klimatizace při vyšším prostupu světla.


Nezávazná poptávka